Yhteystiedot

 

 

Janne Kurkela

Toimitusjohtaja
- asiantuntijapalvelut
050 9184866
janne.kurkela@inweld.fi

 

Teemu Elo

Sähköautomaatio, mittaava kunnossapito
040 027 3165
teemu.elo@inweld.fi

 

Antti Saruaho

Putkistot ja painelaitteet
040 4571507
antti.saruaho@inweld.fi

 

Niko Vanamo

Sähkötöiden johtaja
040 729 5890
niko.vanamo@inweld.fi
 

 

Seppo Autere

Suunnittelija
050 324 1885
seppo.autere@inweld.fi
 

 

Timo Kurkela

Mekaaniset palvelut, hallituksen puheenjohtaja
040 5688579
timo.kurkela@inweld.fi

 

Krista Rumbin

Business Controller
044 336 7934
krista.rumbin@inweld.fi
 


 Puhelin

050 918 4866
 

 Sijainti

Rastikankaantie 5
14200 Turenki

 Sähköposti

info@inweld.fi


Laskutusosoite

Emme vastaanota kuin sähköisiä laskuja

Inweld Oy
24999357
PL100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskutusosoite: 003724999357
Välittäjätunnus: 003721291126 - Maventa

 

Teollisuuden palvelut kaikille teollisuuden aloille.

Haluamme kasvaa asiakkaidemme mukana ja olla heidän tukenaan, kun he tarvitsevat luotettavan, avoimen ja joustavan toimijan avukseen. 

 Käyntiosoite

Inweld Oy
Rastikankaantie 5
14200 Turenki

Postiosoite

Inweld Oy
PL 26
14201 Turenki

 Yhteystiedot

050 918 4866
info@inweld.fi